AYLAK OKEY

Ben evde olduğum zamanlarda yani tatil günlerinde çok fazla dışarı çıkmayı sevmem. Bu nedenle de ben genel olarak evdeyken bilgisayar başında oyun oynamayı tercih ederim. Genelde aylak okey oyun odalarında oynamayı seviyorum. Burada sürekli oyun oynarken denk geldiğim kişiler var ve de ben bu kişiler ile gerçekten de arkadaş gibi oldum.

Bence aylakokey oynayan kişiler çok seviyeli bir şekilde oyunlar oynuyorlar ve de aynı zamanda da sohbetler edebiliyorlar. Ben bu nedenle genel olarak hep burada oyunlarımı oynuyorum. Soğuk bir kış sabahı kahvaltımı ettikten sonra kahvemi de alıp hemen oyuna bağlanıyorum. Gerçekten de burada arkadaş olduk.

Ben okey aylak masalarında oyunlar oynarken aynı zamanda da sohbet edebiliyorum ve de bundan da çok fazla mutlu oluyorum. Her zaman sohbet edebileceğiniz seviyeli insanların burada olduğunu bilmek sizi daha çok mutlu ediyor. Aynı zamanda da oyundan daha fazla zevk almaya başlıyorsunuz. Ben bu nedenle her zaman buna göre hareket ediyorum ve de hep burada oyun oynamaya devam ediyorum.

Okey çok küçük yaşlardan beridir benim en çok sevdiğim oyun oldu ve de ben bu şekilde her zaman kendimi daha iyi hissettim. Yani ne zaman canım sıkılsa hemen bu oyunu oynuyordum ve de sıkıntım da geçiyordu. Her zaman bundan memnun kalıyordum. Ve de hoşuma gidiyordu.

Gerçekten de okey oynamak çok zevkli bir oyun ve de insan bu şekilde kafa dağıtabiliyor. Her zaman bu şekilde daha çok eğleniyor ve de asla bir sorun kalmıyor. Kafamı dağıtabiliyorum ve de aynı zamanda da arkadaşlıklar kurabiliyorum. Bu da beni gerçekten de çok fazla memnun ediyor ve de ben kendimi iyi hissediyorum.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.